Hizmetlerimiz

telematbaa.com müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çok yönlü ajans, tanıtım,matbaacılık, danışmanlık ve organizasyon hizmetleri sunabilmektedir.
Hizmetinizde olmaktan onur duyarız...

Müşterinizin gereksinimini, yüksek katma değerler haline dönüştürebilecek araştırmalar sonucunda ele alan telematbaa.com; deneyimini ve teknolojik yatırımlarını bugünden yarını düşünen amaç ile; müşterisi için kullanır. İleriye dönük tüm düşünceleriniz ve atılımlarınızda sizi yalnız bırakmaz.

Medyatik İlişkiler;

telematbaa.com, ajans hizmetleri, reklam ve tanıtımın en iyi sonucu verebilmesi için gazete, dergi, TV, radyo dahil her tür iletişim organını ve mecrasını kullanarak en etkili medyatik planını hazırlar ve müşterisi için en uygun koşullarda gerçekleştirir.

Danışmanlık Hizmetleri;

telematbaa.com müşterilerinin strateji ve hedefleri doğrultusunda pazarlama faaliyetleri, piyasa araştırmaları, web site inceleme ve araştırması, pazar analizi, medya iletişimi ve tanıtım stratejileri gibi konularda kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunar.

Müşterilerinin kurumsallığını ve faaliyetlerini pazara ve kamuoyuna en doğru ve yaygın biçimde yansıtmak amacıyla izlenmesi gereken stratejiler konusunda destek verir.

Grafik Tasarım Uygulamaları;

telematbaa.com sektörel farklılıklar gözetmeksizin müşteri memnuniyetine odaklı, kurumsal yapılarına uygun, satış, strateji planlı projeler geliştirerek hedeflerini titizlikle uygulayan tam hizmet ajans ve matbaacılığı birarada sunmaktadır.

Baskılı Medya; Matbaacılık

Sektörel deneyim, hizmet çeşitliliği, kurum kimliğine uygun sistem geliştirme, pazar analiz tetkikleri, hedef kitle ihtiyaçları ve teknolojik yapılanma telematbaa.com´un müşteri memnuniyetine endeksli idari yapısının bir bütününü kapsar.

Ofset ve Dijital Baskı Teknoloji Hizmetleri;

+ Kartvizit - Kartadres Çeşitleri
+ Plastk & Şeffaf Kartvizitler
+ Küp Bloknotlar ve Bloknot Çeşitleri
+ Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Baskıları
+ Fatura, İrsaliye vb. Matbu evrak
+ Kullanım klavuzları, Fiyat listeleri
+ Menüler
+ El ilanları
+ Broşür Çeşitleri
+ İnsert ve Katalog Çeşitleri
+ Cepli Dosya ve Telli Dosyalar
+ Firma özel Klasörleri
+ Afiş & Poster Baskıları
+ Davetiye Ürünleri
+ Magnet
+ Etiket Sticker
+ Promosyon - Eşantiyon
+ Display Ürünleri
+ İç Mekan ve Dış Mekan Reklam Ürünleri

Saygılarımızla
telematbaa.com
Tanışmak ve İşbiriliğinde olmak dileğiyle!...

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız