Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Hazır olan Matbaa işinizi grafik tasarım ekibine aktarın; işiniz başlasın yada bilgi almak için aşağıdaki iletişimi kullanın...

1- Profesyonel tasarım hizmetimiz, markanızın kurumsal kimliğine veya oluşturduğunuz fikre uygun olacaktır. Bu tip tasarımlar telematbaa.com tarafından yapıldıktan sonra telif hakkı tarafımızca koruma altına alınacaktır. Bu işlem, fikir, grafik tasarım çalışması ve uygulamalarını kapsayan bir hizmet bütünüdür.

2- Profesyonel tasarım hizmetimiz için iletişim formumuzda yer alan bilgileri eksiksiz ve ürün detayları kısmını ayrıntılı şekilde doldurunuz.
Form doğru şekilde tarafımıza ulaştığında konu ile ilgilenecek müşteri temsilcisi - grafikerimiz ürün fiyatlarını ve üretim planını oluşturup sizlere bilgi verecektir.

3- Sunulan planlama ve bütçe onayınızdan sonra grafikerimizin çalışmaya başlayabilmesi için ön avans alınması gereklidir.

4- Grafiker tarafından oluşturulan işinize ait tasarım tarafınıza yollanır, Tasarımı 3 defa revize etme hakkınız bulunmaktadır. 

5- Tasarım onayınız alındıktan sonra tasarım bedelinin tamamı tahsil edilir.
Bu işlemden sonra siparişiniz ile birlikte baskı ve üretim aşamaları tamamlanan işiniz tarafınıza kargolanarak işlem sonuçlandırılır.

Profesyonel tasarım hizmet aşamalarını öğrenmek istermisiniz?

1-Sol tarafta bulunan formu kullanarak hangi özelliklerde bir matbaa işiniz olduğunu bize aktarınız...
Yapılan görüşmede varsa daha önce yapılan iş örneğini ve tasarım da olmasını düşündüğünüz ayrıntıları bizimle paylaşınız.
2-Tarafımıza ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda müşteri temsilciniz, artdirectörümüz konuyu inceleyerek size bir bütçe teklifi sunsun...
3-Bütçe onayınızla birlikte, tasarım ekibimizle iletişime geçerek ön avans dekontunuzu yollayınız veya ödeme sistemimizden online olarak ödemenizi yapınız ki, tasarımınız başlasın.
4-Grafikerimizin sunduğu tasarımın sonuçlanması halinde onay vererek müşteri temsilcinizle görüşme sağlayıp baskı bütçesini oluşturunuz...

Bundan sonra baskı bütçesinin onayı ile birlikte ödemesini alarak üretime aşamasına geçiyoruz...
5-Üretim aşaması sonuçlandıktan sonra özenle paketleyip adresinize kargo ile yolluyoruz....

Grafikerlerimiz kalite anlayışımız gereği üretimi yapılmayacak bir işin tasarımını yapmamaktadır.